Loading...

Kullanıcı Blogları

6uven Editör

02-03 Aralık Ara Sınav Giriş Belgeleri Yayınlandı


02-03 Aralık 2017 tarihlerinde yapılacak olan Ara Sınav için giriş belgeleri yayınlanmıştır. Giriş belgenizi almak için tıklayınız..

6uven Editör

Öğrenci Kimlikleri Hakkında Bilgilendirme


Fakültemiz programlarına yeni kayıt yaptıran öğrencilerimizin Kimlik kartları hazırlanmakta olup, muhtemelen Aralık ayı içerisinde sistemde kayıtlı adreslerine kargo ile gönderilecektir.


Sınavlara girebilmeniz için Açıköğretim Fakültesi Öğrenci Kimlik Kartı ibraz etme zorunluluğu yoktur.


 ... fazlası

6uven Editör

Mezuniyet ve Diplomalar ile İlgili Bilgilendirme


Değerli Mezunlarımız.


Mezuniyet bilgileriniz YÖKSİS’e işlenmiş olup, E-Devlet Kapısı üzerinden alacağınız belgeyi (Yükseköğretim Mezun Belge Sorgulama) iş, sınav vb. başvurularınızda kullanabilirsiniz.


Diplomalarınızın hazırlık ve basım süreci başlatılmış olup, mümkün olan en kısa sürede sistemimizde kayıtlı olan iletişim adresinize gönderilecektir.


Mezuniyetinizi kutlar bundan sonraki hayatınızda başarılar dileriz.

6uven Editör

Üç Ders Sınavı Uygulaması


Zaten var olan bütünleme sınavlarına ek olarak uyguladığımız tek ders sınavı 3 ders sınavı uygulaması ile değiştirilmiştir. Öğrencilerimize duyurulur.


Detaylı bilgi çok kısa sürede buradan yayınlanacaktır.

6uven Editör

ATA-AÖF'ten bir yenilik daha; Online Deneme Sınavı Modülümüz yayınlandı


Öğrencilerimiz almış olduğu derslerin “Online Deneme Sınavlarına” katılarak, ihtiyaç duydukları her anda konu eksiklerini görecek ve kendi seviyelerini ölçebileceklerdir.


Online Deneme Sınavları Modülü ile;


Konulara hakimiyetinizi artırarak, konu eksiklerini görecek, farklı soru tiplerini ve birbirinden farklı ve özellikteki soruları çözerek sınav çalışmalarınız daha etkili ve verimli hale gelecektir.


- Bu denemeler her ders için 20 sorudan oluşacak ve birden fazla giriş hakkınız olacaktır . Her sınavda karşınıza farklı sorular gelecek ve bununla birlikte soruların ve şıkların yerleri her sınavda karışık olacaktır. 


- Sınavlarda tarayıcı hatalarıyla karşılaşmamanız için önerdiğimiz tarayıcı “Mozilla Firefox” tur. Sınavlarda sorun yaşamanız, sınav raporunu görüntüleyememeniz durumunda tarayıcı geçmişini temizlemeniz veya farklı bir tarayıcı kullanarak sınava tekrar giriş yapmanız yeterli olacaktır. ... fazlası

6uven Editör

Tek Ders Sınavı Hakkında


Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Eğitim-Öğretim ve Sınav Yönetmeliğinin 14. maddesinin 1. fırkasında yer alan ''Her ders için en az bir ara sınav, bir yarıyıl/yılsonu sınavı ile bütünleme sınavı yapılır. Ayrıca kayıtlı olduğu programın bütün derslerine kayıt yaptırmış ve almış ancak FF harf notu alarak mezuniyet için tek dersi kalmış olan öğrencilere eğitim-öğretim yılı sonunda bir kere mezuniyet tek ders sınavı yapılır. Bu sınavla ilgili usul ve esasları belirlemeye Fakülte Kurulu yetkilidir.'' Hükmü doğrultusunda Fakültemiz sınavları yapılmaktadır. Eskişehir Anadolu Üniversitesinde Bütünleme sınavı olmayıp sadece yıl sonunda üç dersten sınav yapılmaktadır. Fakültemizde ise öğrencilerimizin lehine olarak ders sayısı sınırlaması olmaksızın her dönemin sonunda bütünleme sınavları yapılmakta ve ayrıca yıl sonunda da mezuniyet durumunda olup tek dersi kalan öğrenciler için tek ders sınavı yapılmaktadır.

6uven Editör

ATA AÖF Kayıt Yenileme İşlemleri..


2017-2018  Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Dönemi ders kayıt işlemleri 20-26 Şubat 2017 tarihleri arasında yapılacaktır.Öğrencilerimizin ders kayıtlarını 20 Şubat 2017 tarihinden itibaren materyal ücretini Halkbank veya Vakıfbank’a yatırarak Öğrenci Bilgi Sistemi (OBS) üzerinden yapmaları gerekmektedir.


 

NOT:


**Öğrenciler bir dönemde 10 dersi geçmeyecek şekilde en fazla 30 kredi ders seçebileceklerdir.


**2017-2018 Eğitim-Öğretim yılında ilk defa kayıt yaptıranların ders kayıtları fakültemiz tarafından yapıldığından bu öğrencilerimiz ayrıca ders kaydı yapmayacaklardır.


**İkinci üniversite kapsamında öğrenci olarak başvuran, normal öğrenim süresinde mezun olamayan ve Sağlık Lisans Tamamlama Programı kapsamında gelen öğrencilerimizin ders kayıt işlemlerinin yapılması için materyal ücreti ile birlikte katkı payı ücretini de yatırmaları gerekmektedir.


Ders kayıt işlem adımları için TIKLAYINIZ..

Sayfalar: 1 2 3 4 5 ... » »»

Hemen Üye Ol !

Ata Aöf İletişim

Çağrı Merkezi: 444 92 82

Çağrı Merkezi 2: 0442 230 1000

Faks Numarası: 0442 236 1716 

E-mail: aof@atauni.edu.tr 

OBS Sistemine Giriş İçin Tıkla..

LMS Sistemine Giriş İçin Tıkla..

Oylama: