Loading...

Ücretsiz Kitap Alışverişini Buradan Yapabilirsiniz.. | Forum

mehmet Editör
mehmet Nisan 28 '15
Değerli arkadaşlar, 

Daha önce okuduğunuz kitapları (Roman, Hikaye vs.)

Daha önce kitap haline getirdiğiniz ATA AÖF Ders notlarını buradan ücretsiz isteyenlere ve ihtiyacı olanlara gönderebilirsiniz..

Okuduğunuz vermek istediğiniz kitapları buradan duyurabilirsiniz..

SosyalHizmet Uzman
SosyalHizmet Nisan 28 '15
Sosyal Hizmetler 2. Sınıf  notları olan arkadaşlar ulaşırsanız sevinirim. 

*  1.sınıf kitaplarımı sonunda ihtiyacı olan arkadaşlara gönderdim :) 

Bu forum yazısı düzenlendi: SosyalHizmet Ağu 6 '15
selin Uzman
selin Mayıs 27 '15
konuyu güncelleyelim:)
ates Platinum
ates Hzr 15 '15

mezun olan arkadaşlar kitaplarını buradan ihtiyacı olanlara verebilir kanımca

Mert Üye
Mert Hzr 17 '15

mezun olanlar kitaplarını satmak isterlerse buradan yazabilirler

SosyalHizmet Uzman
SosyalHizmet Hzr 17 '15

Arkadaşlarımız bu konuda çok duyarlı değil malesef.

nilay90 Platinum
nilay90 Tmz 13 '15

kitaplarını kargo karşılığı veren duyarlı arkadaşlarımız yok galiba aramızda:(

hasanpasa Platinum
hasanpasa Tmz 15 '15

Bu konuda daha duyarlı olmaya davet ediyorum..

elifyalcin Aktif
elifyalcin Tmz 25 '15

merhaba arkadaşlar lisans sosyal hizmetler 1. snıf öğrencisiyim kitaplara nereden ulaşabiliriz

kubraa19 Uzman
kubraa19 Tmz 25 '15
Alıntı yapılan elifyalcin

merhaba arkadaşlar lisans sosyal hizmetler 1. snıf öğrencisiyim kitaplara nereden ulaşabiliriz

merhabalar hoşgeldiniz ataaöf te kitap dağıtımı yok.bu konu başlığı roman,hikaye türündeki kitapların paylaşımı için açılmış...ders üniteleri her hafta internet zerinden obs dediğimiz siteme yükleniyo ama tüm üniteleri burda paylaştık zaten,ayrıca özetlerde var
mektepli Uzman
mektepli Tmz 28 '15

yokmu kimse :(

leo V.İ.P
leo Ağu 5 '15

Halkla iliskiler tanitim lisans 1.sinif ders notlari elinde olan arkadaslar varsa rica edeyim.. yardimci olursaniz sevinirim....

SosyalHizmet Uzman
SosyalHizmet Ağu 5 '15
Arkadaşlar lütfen bu konuya biraz daha önem verelim. Bu sene birçoğumuz üst sınıflara geçtik bir çoğumuz mezun oldu kitaplarınızı atmak , yakmak yerine paylaşalım. Bu kadar üyesi olan bir sitede bu kadar mı gönüllü var ?
elifyalcin Aktif
elifyalcin Ağu 7 '15
Alıntı yapılan SosyalHizmet Arkadaşlar lütfen bu konuya biraz daha önem verelim. Bu sene birçoğumuz üst sınıflara geçtik bir çoğumuz mezun oldu kitaplarınızı atmak , yakmak yerine paylaşalım. Bu kadar üyesi olan bir sitede bu kadar mı gönüllü var ?

Canım gönderdiğin kitaplar için çok teşekkür ederim herkes senin gibi duyarlı olsa kitaplar çöpe atılacagına ihtiyacı olan arkadaslarımıza verilse çok güzel olur :)
leo V.İ.P
leo Ağu 7 '15

Ewet destek yardim bekliyoruz lutfen arkadaslar ust sinifa gecenler ders notlari kitaplar istiyoruz...

sumeyyebtr Aktif
sumeyyebtr Ağu 8 '15

Sağlık Kurumları İşletmeciliği Bölümü 1.sınıf ders notlarına göz atmak istiyorum ama bulamadım sitede.

SosyalHizmet Uzman
SosyalHizmet Ağu 8 '15
Elifyalcin rica ederim canım faydam olduysa ne mutlu :)
Vildan33 Üye
Vildan33 Ağu 8 '15
Sosyal Hizmet Lisans 1.sınıf 2.dönem kitaplarımı satmak istiyorum isteyenler ulaşabilir.
55sosyal55 V.İ.P
55sosyal55 Ağu 10 '15
Alıntı yapılan Vildan33 Sosyal Hizmet Lisans 1.sınıf 2.dönem kitaplarımı satmak istiyorum isteyenler ulaşabilir. nekadar acaba ben bu sene bırıncı sınıfım sosyal hizmet lisans
Mert Üye
Mert Ağu 12 '15

Duyarlı olalım..

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 »
Oylama: